شیوه‌های پرداخت ۱۳۹۶-۶-۲۶ ۲۱:۲۶:۵۴ +۰۴:۳۰
۱+

شیوه‌های پرداخت در فروشگاه اینترنتی دوبال:

سایت دوبال جهت رفاه مشتریان خود روش‌های متعددی را برای پرداخت هزینه و نهایی کردن خرید فراهم کرده است. کاربران با هر یک از روش‌هایی که تمایل داشته باشند می‌توانند هزینه خرید خود را پرداخت کرده و پس از تایید کارشناسان، کالای خریداری شده را تحویل بگیرند.

 1. پرداخت آنلاین:

  کاربران سایت دوبال می‌توانند در هنگام نهایی کردن خرید، برای پرداخت هزینه از گزینه پرداخت آنلاین استفاده کنند. در حال حاضر درگاه‌های پرداخت الکترونیکی بانک‌های پاسارگاد، پارسیان و ملت بر روی سایت قرار داده شده و تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، از تمام بانک‌ها، می‌توانند با استفاده از این درگاه‌ها خرید خود را نهایی کنند.

  پس از انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، کاربر به صفحه درگاه اینترنتی بانک مورد نظر رفته و با وارد کردن اطلاعات حساب خود، هزینه را پرداخت می‌کند. لازم به توضیح است که در صورت تراکنش موفق کاربر به‌ طور خودکار به سایت دوبال بازگشته و خرید او در سامانه ثبت می‌شود.

 2. واریز به حساب یا کارت:

  کاربران محترم سایت دوبال می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات کارتتان از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 3. پرداخت در محل تحویل:

  پرداخت در محل فقط در مراکز استانها و برخی از شهرستان ها امکان پذیر می‌باشد و مشتریان سایر شهرها فقط از طریق واریز به حساب قادر به خرید هستند. پس به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را قبل از ارسال کالا انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند، دوبال این امکان را نیز فراهم آورده است.

  – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

  از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دوبال دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

  – پرداخت نقدی در محل تحویل

  برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی در محل تحویل را  دارند، این امکان نیز فراهم آورده است.

   

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصول، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

شماره حساب‌ها‌ی دوبال:


ملی کارت

شماره حساب بانک ملی:   ۰۱۰۶۴۷۰۶۸۱۰۰۳
شماره کارت بانک ملی:   ۶۰۳۷۹۹۷۱۱۳۵۹۷۹۸۴

 

سپهر کارت

شماره حساب بانک صادرات: ۰۱۰۰۶۰۴۵۴۲۰۰۷
شماره کارت بانک صادرات: ۶۰۳۷۶۹۱۵۹۶۹۷۶۷۳۸

 

ملت کارت

شماره حساب بانک ملت: ۴۳۶۴۰۴۵۷۷۸
شماره کارت بانک ملت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۴۱۲۴۸۹۲

 

کارت نقدی پاسارگاد

شماره حساب بانک پاسارگاد: ۱۵۰۲۸۰۰۱۰۰۰۱۵۷۱
شماره کارت بانک پاسارگاد: ۵۰۲۲۲۹۱۰۵۸۸۲۹۸۲۹
شماره شبا بانک پاسارگاد: IR۲۳۰۵۷۰۱۵۰۲۸۰۰۰۱۰۰۰۱۵۷۰۰۱

کارت نقدی پارسیان

شماره کارت بانک پارسیان: ۶۲۲۱۰۶۱۲۰۵۶۲۳۴۷۵
شماره حساب بانک پارسیان: ۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸
شماره شبا بانک پارسیان: IR۱۶۰۵۴۰۵۰۵۵۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸

 

۱+