دستگاه شنود سیمکارتی یکطرفه تایوانی با لوگو و آرم اصلی

۲۰۰,۰۰۰ تومان

با تماس با سیمکارتی که در این دستگاه می گذارید می توانید صدای محیط را بشنوید.

 

عملکرد اين دستگاه به گونه اي است که پس از آنکه تماسي با آن گرفته مي شود به طور خودکار فعال شده و صداي محيز را به گوش شما مي رساند بدون آنکه صدا، نور و يا ويبره اي از آن به گوش برسد.

تفاوت دستگاه شنود سيمکارتي يکطرفه با دوطرفه در اين است که دستگاه شنود يکطرفه با ايجاد صداي محيط فعال نشده و به شما زنگ نمي زند بلکه فقط شما مي توانيد به سيمکارتي که در آن قرار داده ايد تماس گرفته و صداي محيط را بشنويد.

با تماس با سيمکارتي که در اين دستگاه مي گذاريد مي توانيد صداي محيط را بشنويد.

دستگاه شنود سیمکارتی یکطرفه

 

 

 

ذکر مطالب مندرج در اين سايت که انحصاراً توسط بازار اينترنتي گيلار تهيه گرديده است در سايتهاي ديگر بدون ذکر منبع ممنوع بوده و کپي کنندگان شرعاً و قانوناً متخلف محسوب مي شوند.

به پاس قدرداني از مشترياني که خريد نقدي اين کالا را انجام مي دهند يعني مشترياني که به فروشگاه اعتماد نموده و قبل از تحويل کالا وجه آن را به حساب واريز مي نمايند، هزينه ارسال دريافت نمي شود.

نام بازار اينترنتي گيلار را به خاطر بسپاريد زيرا در صورتي که از جاي ديگري خريد کنيد اين فروشگاه هيچ مسئوليتي در قبال گارانتي و خدمات پس از فروش آن ندارد ضمن آنکه هيچگونه مشاوره و يا راهنمايي درباره کالا به غير از مشتريان محترم اين فروشگاه ارائه نمي گردد.



تجربه ي يک خريد اينترنتي امن و لذت يک خريد خوب، در بازار اينترنتي گيلار


بازار اينترنتي گيلار توجه شما خريدار محترم را به اين نکته جلب مي نمايد که همزمان با پيشرفت فناوري و تکنولوژي، سوء استفاده و کاربرد نابجا از آنها نيز رشد چشمگيري يافته است و اين پديده جديدي نيست، مثلاً استفاده ها و سوء استفاده هايي که از وسايل دور و برمان نظير چاقو و تفنگ گرفته تا تلفن، موبايل و کامپيوتر صورت مي گيرد بر کسي پوشيده نيست لذا مؤکداً اعلام مي نمايد بازار اينترنتي گيلار هيچگونه مسئوليتي در قبال سوء استفاده احتمالي از اين دستگاه نداشته و عواقب هرگونه استفاده نادرست از اين دستگاه که خلاف قوانين جاري کشور بوده و يا مستوجب مجازات باشد مستقيماً بر عهده استفاده کننده از آن مي باشد.



شماره حسابهاي فروشگاه در راهنماي سايت واقع در قسمت بالايي صفحه موجود ميباشد.

بازار اینترنتی گیلار همیشه بهترین کالاها را با گارانتی و ضمانت به مشتریان خود ارائه می دهد و همیشه تلاش می کند تا پس از خرید نیز با مشتریان همراه بوده و جوابگوی سوالات آنان بوده و همراهشان باشد.

چرا باید از بازار اینترنتی گیلار خرید کنید؟

چون با خرید از ما از مشاوره دائمی درباره کالا و یا محصولی که خریده اید برخوردار می شوید و همیشه ما را در کنار خود خواهید یافت. ما همیشه در کنار مشتریان خود هستیم.

 

چرا مشتریان از بازار اینترنتی گیلار خرید می کنند؟

زیرا بازار اینترنتی گیلار:

دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد (این نماد به فروشگاههایی اعطا می شود که دارای مکان ثابت هستند)

اجناس اصل و با گارانتی را به مشتریان خود ارائه می کند.

پس از فروش نیز با مشتریان خود همراه بوده و به تمامی سوالات و مشکلات آنان پاسخ می دهد.

طرف قرارداد با پست بوده و مشتریان می توانند قبل از پرداخت وجه کالای خود را تحویل گرفته و بعد وجه آن را به مأمور پست بپردازند.(البته بنا به دلایلی برخی از محصولات بازار اینترنتی گیلار در قالب خرید اینترنتی و پرداخت در محل عرضه نمی شوند و فروش آنها فقط بدین صورت است که بتدا مشتری وجه کالا را به حساب فروشگاه واریز کرده و بعد آدرس خود را اعلام نموده و کالا برای وی ارسال می گردد. بازار اینترنتی گیلار هم به پاس حسن نیت و اعتماد مشتریان محترم علاوه بر ارسال سریعتر سفارش، هزینه ی ارسال نیز دریافت نمی کند.)

این فروشگاه از سال 1385 مشغول فعالیت در اینترنت بوده و از نخستین فروشگاههای اینترنتی ایران است.

چون ما پس از فروش تا هر زمانی که شما بخواهید با شما خواهیم بود و بهترین مشاور شما درباره کالایی که خریده اید هستیم.

 چون ما کالای با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

چون ما بهترین ها را در فروشگاه خود عرضه می کنیم.

دستکاه شنود سیمکارتی|دستگاه شنود یک طرفه|شنود مخفی|شنود صدای محیط|شنود سیمکارتی تایوانی|راهنمای خرید دستگاه شنود سیمکارتی

 

Additional options total:
Order total:

مقدار:

توضیحات محصول

یک سیمکارت در دستگاه انتقال صدای یکطرفه بگذارید و با تماس با آن صدای محیط را بشنوید بدون آنکه کسی بفهمد.

 

بازار اینترنتی گیلار از وزارت صنعت، معدن و تجارت نماد اعتماد الکترونیک دریافت نموده است.

این نماد به فروشندگان معتبر اینترنتی که دارای آدرس فروشگاه و تلفن ثابت بوده و ملزم به رعایت قوانین فروش اینترنتی هستند اعطا می شود.

برای مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی بازار اینترنتی گیلار می توانید روی عکس نماد اعتماد زیر کلیک کرده و پس از باز شدن صفحه مورد نظر روی نماد اعتماد الکترونیکی کلیک فرمایید تا از صحت آن نیز مطمئن شوید.


 

دستگاه شنود صدای سیم کارت خور+خرید دستگاه شنود+خرید دستگاه استراق سمع+شنود مخفی تلفن و موبایل+جاسازی دستگاه شنود+شنود یاب+شنود سنسور دار