راهنمای استفاده, ردیاب

تست و بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER

تست و بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER DOBAL.IR

تست و بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER که قابلیت ردیابی آفلاین و آنلاین بر روی گوشی های هوشمند ما را نیز فراهم میکند در فروشگاه اینترنتی دوبال برای شما آماده کرده ایم.

ردیاب خودرو GSP TRACKER ضد آب بوده و در هر شرایط و مکانی آماده ردیابی به صورت آنلاین و آفلاین می باشد. همچنین این ردیاب دارای آنتن های GSM/GPRS بوده که ردیابی ماهوراه ای را بر شما فراهم میکند. این ردیاب دارای قابلیت ذخیره سازی داخلی بوده که تا ۱۰۰۰ پرونده ردیابی واطلاعات و موقعیت های مکانی را در خود ذخیره میکند. ردیاب GPS TRACKER قابل نصب بر روی موتور سیکلت و خودرو می باشد که در کنار اتصال مستقیم به برق موتور دارای یک باتری داخلی برای مواقع اضطراری و قطعی برق موتورسیکلت است. همچنین این ردیاب دارای فناوری Geofence می‌باشد که شما را با هشدار های پیامک و اینترنتی از خارج شدن یا نشدن شخص یا موتورسیکلت و یا خودرو موردنظر مطلع می‌سازد.

تست و بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER

 

 

همچنین برای مشاهده ویدیوی تست و بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER بر روی لینک مستقیم آن کلیک کنید:

 

اگر چه تا به حال محصول ردیاب‌ خودرو GPS TRACKER را از فروشگاه اینترنتی دوبال خریداری نکرده اید، با کلیک بر روی (( ردیاب خودرو GPS TRACKER )) وارد صفحه خرید این محصول در فروشگاه اینترنتی دوبال شوید و به صورت اینترنتی خرید کنید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.