تست و بررسی ردیاب ضد‌ آب حیوانات TK STAR در فروشگاه اینترنتی دوبال برای شما آماده کرده ایم. ردیاب حیوانات TK STAR یک دستگاه سبک و کاربردی بوده که به کمک آن می توانید از حیوانات خانگی خود مراقبت کنید. همچنین ردیاب حیوانات TK STAR از سیم کارت ایرانسل، همراه اول و تالیا پشتیبانی می‌کند و با پشتیبانی از باتری دوبل این قابلیت را دارد که تا ۱۰ روز در وضعیت استندبای باشد و مکان دقیق حیوان خانگی (سگ، اسب، گاو، گوسفند، شتر و غیره) را اطلاع دهد.

یکی دیگر از ویژگی های ردیاب حیوانات TK STAR سیستم GEO FENCING یا تعیین محدوده جغرافیایی می باشدُ که با استفاده از این سیستم می توانید محدوده مشخص یا حصاری الکترونیکی برای چند موقعیت مختلف تعیین کنید و به کمک اپلیکیشن این ردیاب به صورت لحظه ای و آنلاین حیوانات خانگی خود را بر روی گوشی هوشمند خود به صورت رایگان ردیابی کنید.

همچنین این ردیاب بر اساس شبکه GSM/GPRS و GPS ماهواره‌ای کار می‌کند، این ردیاب می‌تواند اهداف مورد نظر را از راه دور با پیامک یا اینترنت موقعیت یابی و کنترل کند، با پیشرفته ترین تکنولوژی GPS و AGPS موقعیت را معین می‌کند. ویدیوی زیر به شما کمک می کند که چگونه از این ردیاب استفاده کنید و با ویژگی ها ی این ردیاب یشتر آشنا شوید :

تست و بررسی ردیاب ضد‌ آب حیوانات TK STAR

 

 

همچنین برای مشاهده ویدیوی تست و بررسی ردیاب ضد‌ آب حیوانات TK STAR بر روی لینک مستقیم آن کلیک کنید:

 

 

اگر چه تا به حال محصول ردیاب‌ ضد آب حیوانات TK STAR را از فروشگاه اینترنتی دوبال خریداری نکرده اید، با کلیک بر روی (( ردیاب ضد‌ آب حیوانات TK STAR )) وارد صفحه خرید این محصول در فروشگاه اینترنتی دوبال شوید و به صورت اینترنتی خرید کنید: