حفظ حریم خصوصی کاربران 

فروشگاه اینترنتی دوبال با حفظ حریم خصوصی کاربران ، برای تکمیل خرید، ثبت سفارش و ثبت نظر کاربران، اطلاعات آنها را درخواست و ثبت می کند تا بتواند خدماتی شایسته به مشتریان ارایه دهد.

برای ثبت و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی دوبال قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و همچنین گواهی ارزش افزوده بنا به درخواست مشتریان حقوقی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین تمام مکاتبات و تماسهای ما با مشتریان از طریق آدرس ایمیل و شماره تماس‌هایی که مشتریان در پروفایل خود ثبت می‌کند صورت می گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشند، دوبال جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری را از مشتری درخواست کند و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.

کاربران می‌توانند اطلاعات شخص تحویل گیرنده را در سفارش وارد کنند و دوبال تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی دوبال - حفظ حریم خصوصی کاربران

نکاتی در باب حفظ حریم خصوصی کاربران :

دوبال در راستای ارتقای خدمات رسانی، ارتباط با مشتریان و نظرسنجی، اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها برای اعضای وب سایت خود ایمیل یا پیامک ارسال می‌نماید. در صورتیکه تمایل به دریافت ایمیل یا پیامک را ندارید می‌توانید عضویت دریافت خبرنامه در پروفایل خود را لغو کنید.

دوبال از طریق شماره ۰۹۱۲۰۴۳۵۶۲۰ با کاربران و مشتریان خود تماس گرفته و یا پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک و تماس از شماره های دیگر تحت عنوان فروشگاه اینترنتی دوبال، تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی دوبال است و در صورت دریافت چنین پیامکی، آن را از طریق راه های ارتباطی تماس با دوبال جهت پیگیرد قانونی به ما معرفی کنید.

فروشگاه دوبال در صورت لزوم نظرات ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش می کند. همچنین اگر نظر ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دوبال می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیرد قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی دوبال هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را در اختیار هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نمی‌دهد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

سایت دوبال همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی دوبال و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های دوبال ندارید، می‌توانید روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی دوبال برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حفظ حریم خصوصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و در این راستا، تکنولوژی‌هایی را توسعه می‌دهد که بازدید امنی را برای شما فراهم کند. امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.