نحوه عملکرد ویدیویی و تست ردیاب شخصی tk star

/, ردیاب/نحوه عملکرد ویدیویی و تست ردیاب شخصی tk star

نحوه عملکرد ویدیویی و تست ردیاب شخصی tk star

نحوه عملکرد و تست ردیاب شخصی tk star  در فروشگاه اینترنتی دوبال قرار گرفته است. اگر محصول «« ردیاب شخصی tk star »» را از فروشگاه اینترنتی دوبال خرید کرده اید و نحوه استفاده از آن را بلد نیستید، ویدیو پش رو به شما کمک می کند تا به راحتی دستگاه خود را راه‌اندازی کنید و به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

ردیاب شخصی  tk star

ردیاب شخصی یک وسیله بسیار کوچک و شارژی می باشد که شما را قادر می سازد تا به وسیله موبایل ، تبلت و کامپیوتر کودکان ، سالمندان و هر چیز ثابت و متحرک را ردیابی کنید. مکان یاب شخصی بهترین وسیله برای ردیابی و موقعیت یابی سالمندان، کودکان، کوهنوردان و … می باشد که در صورت بروز مشکل میتوانید با دستگاه ردیاب ارتباط برقرار کنید و علاوه بر موقعیت یابی می توانید صدای محیط را هم بشنوید. دستگاه ردیاب و موقعیت یاب GPS ضد آب TKSTAR با استفاده از شبکه GSM/GPRS و gps ماهواره‌ای ، برای ردیابی بزرگسالان ، حیوانات خانگی و اتومبیل بکار می‌رود و دارای دکمه درخواست کمک SOS است.

نحوه عملکرد ویدیویی و تست ردیاب شخصی tk star

 

همچنین برای مشاهده ویدیوی نحوه ی عملکرد و تست ردیاب شخصی tk star  بر روی لینک مستقیم آن کلیک کنید:

 

اگر چه تا به حال محصول ردیاب‌شخصی tk star را از فروشگاه اینترنتی دوبال خریداری نکرده اید، با کلیک بر روی (( ردیاب شخصیtk star )) وارد صفحه خرید این محصول در فروشگاه اینترنتی دوبال شوید و به صورت اینترنتی خرید کنید:

توسط |۱۳۹۷-۲-۱۷ ۱۶:۲۹:۱۰ +۰۴:۳۰اردیبهشت ۱۵ام, ۱۳۹۷|راهنمای استفاده, ردیاب|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه