نمایش دادن همه 3 نتیجه

مکانیاب، ردیاب شخصی آهنربایی ضد سرقت با قابلیت مکانیابی GPS لحظه به لحظه‌ی آنلاین

ردیاب ضد سرقت آهنربایی یک ردیاب بسیار کوچک با وزن کم است که علاوه بر مکانیابی آنلاین GPS قابلیت جداشدن از سطوح مختلف و پرتابل بودن را نیز دارد.

ردیاب جی پی اس حیوانات خانگی ضد آب TKstar با گردنبند مخصوص حیوانات

ردیاب جی پی اس حیوانات خانگی ضد آب TKstar یک دستگاه سبک و کاربردی است که به وسیله آن می‌توانید از حیوانات خانگی خود مراقبت کنید و از موقعیت مکانی آن‌ها مطلع شوید. این ردیاب علاوه بر اینکه موقعیت مکانی حیوانات را با جهت‌های جغرافیایی صحیح ارائه می‌دهد، در مسیر‌های ناهموار هم فاصله حیوان تا صاحبش را مشخص می‌کند و به دلیل ضد آب بودنش حتی در صورت خیس شدن هم کارایی خود را از دست نمی‌دهد. با نصب این ردیاب بر روی حیوانات خانگی و تعیین محدوده مجاز برای آن‌ها، می‌توانید از موقعیت مکانی لحظه به لحظه آنها مطلع شوید.  این ردیاب همچنین برای امنیت ماشین/ کودکان/ حیوانات خانگی/ بزرگسالان نیز کاربرد دارد.

ردیاب چند منظوره شخصی مدل GL-102

ردیاب چند منظوره شخصی مدل GL-102 بهترین ردیاب شخصی با کاربردهای متنوع که امنیت و ایمنی را در یک دستگاه به شما می‌دهد. این ردیاب راه بسیار خوبی برای اطمینان از امن بودن دارایی‌های خود و عزیزانتان هست. در هر لحظه می‌توانید موقعیت مکانی خود را از طریق دسکتاپ، اسمارت فون‌ها، لپ تاپ و تبلت مطلع شوید. این ردیاب ضد آب بوده و با ظرفیت بالای حافظه داخلی خود می‌تواند در هنگام قطع اینترنت تمام موقعیت‌های مکانی را در خود ذخیره کند.