متفرقه

چطور از امن بودن فروشگاه اینترنتی دوبال مطمئن شویم؟

اعتماد به فروشگاه اینترنتی دوبال

دلایل بی‌ شماری برای اعتماد به فروشگاه اینترنتی دوبال وجود دارد با این وجود به چند نکته اصلی و ساده که موجب اعتماد کاربران به این فروشگاه‌ اینترنتی می‌شود بسنده می‌کنیم.

 1. ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت
  فروشگاه اینترنتی دوبال در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره است. شما می‌توانید جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی بر روی آن کلیک کنید و یا به صفحه کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه نموده و با جستجوی سایت دوبال از صحت اطلاعات فروشگاه مطمئن شوید.
 2. ثبت در ستاد ساماندهی سایت‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  اطلاعات صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار این وزارتخانه قرار می‌گیرد و در صورت تخلف سایت‌های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آن‌ها برخورد می‌گردد. سایت‌هایی که به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌رسند موظفند اطلاعات واقعی و درست را در اختیار کاربران قرار دهند.
 3. تاییدیه درگاه بانکی و پرداخت امن
  فروشگاه اینترنتی دوبال برای خرید‌های آنلاین از درگاه‌های متصل به بانک‌های طرف قرارداد استفاده می‌کند. درگاه‌های بانکی با استفاده از پروتکل‌ امن SSL ارتباط شما را با بانک مورد نظر برقرار می‌کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب سایت بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شده‌اید دقت کنید، در ابتدای آن عبارت https را مشاهده می‌کنید. در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در صفحه بانک مورد نظر، تا جای ممکن از صفحه کلیدهای مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی فعالیتتان بالاتر باشد.
 4. اعتماد مشتریان سابق فروشگاه اینترنتی دوبال
  این مسئله با هیچ واژه‌ای قابل توصیف نیست، این فروشگاه همواره در تلاش است تا بستری امن برای خرید‌های آنلاین شما کاربران گرامی فراهم آورد.

همچنین می‌توانید درصورت داشتن هرگونه سوال با ما در تماس باشید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.