راهنمای استفاده, ردیاب

تست و نقد بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER TC 201

تست و نقد بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER TC 201 فروشگاه دوبال

تست و نقد بررسی ردیاب خودرو gps tracker tc 201 ، که یک ردیاب بسیار عالی جهت ردیابی می باشد و در هر لحظه، مکان خودرو را بر روی موبایل، تبلت یا کامپیوتر بدون داشتن اینترنت نمایش می‌دهد، برایتان آماده کرده ایم.

ردیاب موقعیت یاب خودرو مدل TC-201 یک دستگاه کوچک است که به صورت مخفیانه در خودرو نصب می‌شود و کمک می‌کند که در صورت مسقف بودن محل پارک خودرو (و یا مثلا حرکت در تونل) باز هم بتوان از محل آن به طور دقیق اطلاع پیدا کرد. ردیاب خودرو Tc 201 دارای ویژگی امکان خاموش/روشن کردن آن با دو روش استفاده از سایت و ارسال پیامک (SMS) است. همچنین این ردیاب از حافظه خارجی هم پشتیبانی میکند. یکی دیگر از کلیدی ترین ویژگی های این ردیاب شنود می باشد که به کمکم آن می توانید صدای داخل خودرو را شنود کنید.

همینطور این ردیاب دارای قابلیت ACCIDENT ALARM و یا همان “هشدار تصادف “است. به محض وقوع تصادف در وسیله نقلیه، پیامکی به شماره‌های اضطراری ذخیره شده در دستگاه به طور خودکار ارسال خواهد شد. همچنین ردیاب موقعیت یاب TC-201 از چهار باند فرکانسی ۸۵۰/۹۰۰/۱۸۰۰/۱۹۰۰ مگاهرتز پشتیبانی می‌کند و این بدان معناست که این ردیاب ماهواره‌ای این قابلیت را دارد که، با کلیه سیم‌کارت‌های رایج داخلی نظیر ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا و… به طور صحیح کار کند.

تست و نقد بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER TC 201

 

 

همچنین برای مشاهده ویدیوی تست و نقد بررسی ردیاب خودرو GPS TRACKER TC 201 بر روی لینک مستقیم آن کلیک کنید:

 

 

اگر چه تا به حال محصول ردیاب‌ خودرو GPS TRACKER TC 201 را از فروشگاه اینترنتی دوبال خریداری نکرده اید، با کلیک بر روی (( ردیاب خودرو GPS TRACKER TC 201 )) وارد صفحه خرید این محصول در فروشگاه اینترنتی دوبال شوید و به صورت اینترنتی خرید کنید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.